czwartek, 30 listopada 2017

Kryptoreklama - pocztówki reklamowe

Każdy przedsiębiorca doskonale się orientuje, że aby utrzymać się ciągle w grze należy koniecznie zainwestować w jakąś formę reklamy. Pytanie zaś brzmi - co będzie najlepsze?

Reklamy wychodzące z mody

Dawniej panowała zasada, że im głośniej, tym lepiej. Dzisiaj jednakże większość osób ma już
serdecznie dość głośnych reklam - przerywają one ciekawy film czy audycję radiową. Zdecydowanie lepszy skutek odnoszą tzw. kryptoreklamy. Co to jest?

Kryptoreklama, czyli podświadomość górą

Kryptoreklamy mają to do siebie, że na pierwszy rzut oka, a czasem i na drugi, nikt nie powiąże danego przedmiotu z firmą. Mogą to być np. długopisy z logiem firmy, notesy itd. Idealnym środkiem reklamowym są także pocztówki reklamowe. Jest to jeszcze nie bardzo popularna forma reklamy - korzystają z niej głównie instytucje związane z sztuką, jednak warto także wypróbować to rozwiązanie u siebie w firmie. Jak wygląda taka pocztówka? W zasadzie jak zwykła pocztówka, jednakże obrazek czy fotografia są w jakiś sposób powiązane z firmą, a ponadto z tyłu małym druczkiem jest napisana jej nazwa.

Profesjonalna pomoc

Dlaczego warto inwestować w pocztówki reklamowe? Dobrze zaprojektowane będą świetną pamiątką dla np. uczestnika naszych warsztatów, konferencji, spotkania itp. Dzięki temu będą się dobrze kojarzyły, co od razu buduje więź z firmą. Warto jeszcze zauważyć, że pocztówka, aby zadziałać, musi być naprawdę doskonale zaprojektowana. W tym zadaniu chętnie Państwo pomogę - moje doświadczenie i umiejętności pozwalają na stworzenie oryginalnych i ciekawych wizytówek dla każdego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz